Csatlakozott: 2012-02-08
Bemutatkozás: 37 éves nő vagyok. Közeleg a születésnapom és érzem, hogy változások jönnek életemben, pozitiv változások. Lehet ezt annak tulajdonitom, hogy 2010. 10. 10.-én leszek 38 éves?